Новини, огляди та акції
Новини, огляди та акції
Інєкційна гідроізоляція
Ін'єкційна гідроізоляція - це особлива технологія, яка застосовується фахівцями в тих випадках, коли інші методики малоефективні або не можуть бути використані з різних причин. Найчастіше, гідроізоляція методом ін'єктування використовується при наявності пустот і тріщин, відсутності доступу до основи в бетоні, а також при необхідності виконання горизонтальної відсічення вологи або відновлення елемента існуючого шару гідроізоляції. Ін'єкційна гідроізоляція - майже абсолютна технологія захисту від вологи, характерна довговічністю, ефективністю і простотою у експлуатації.
Дія ін'єкційного методу полягає у формуванні мембрани, між шаром вологого грунту і огороджувальною конструкцією. Інакше кажучи - крізь споруду, у зовнішній простір ін'ектується гідрофобний гель, застигання якого забезпечує закупорювання пір у стінах і грунті. Виходячи з різновидів ін'єкційного матеріалу, мембрані притаманні різні ступені жорсткості. У результаті, гель представлений не тільки як гідроізоляція, але і армуючий каркас, а сама технологія за дією нічим не поступається своєчасно облаштованому зовнішньому гідрозахисту.
Таким чином, ін'єкційна гідроізоляція актуальна не тільки при виправленні помилок у гідроізоляції підвальних приміщень, а й в ході ремонтів тунелів, магістральних каналізацій, підземних паркінгів та інших об'єктів.
Незалежно від того на промисловому або побутовому рівні, ін'єкційна гідроізоляція володіє такими перевагами: відсутність необхідності у витратах на повноцінний ремонт; економія часу (ін'єктування можна виконати як у процесі, так і після завершення будівництва); висока якість; оптимальність застосування у локальному ремонті, коли одиничної ін'єкцією ліквідується напірний прорив води.
Матеріали для ін'єкційної гідроізоляції
• Полімерні гелі на поліуретановій основі
• Епоксидні розчини
• Акрилати (гелі на основі ефірів акрилової кислоти)
• Мікроцементи (спеціальні цементно-піщані суміші)
На сьогоднішній день фахівці віддають перевагу полімерним і акрилатним матеріалам. Адже саме їх компоненти мають чудові проникаючі здібності, і тверднуть при тривалому контакті з водою. Крім того, полімерні гелі на поліуретановій основі не тільки високоефективні, але і є найбільш бюджетними матеріалами ін'єкційної гідроізоляції.
Епоксидні склади тверднуть тільки при взаємодії з повітрям. Присутність вологи гальмує цей процес, тому такі суміші оптимальні тільки для «сухих» стін, і не підходять для аварійного ремонту. Але у таких складів є вагома перевага - посилення як гідрофобності, так і механічної міцності конструкції.
Мікроцементи не тільки ізолюють структуру від вологи, а й «підліковують» її шляхом заповнення тріщин, внутрішніх порожнин та інших дефектів.
Наша компанія пропонує ін'єкційну гідроізоляцію для будівництва, ремонту вертикальних і горизонтальних поверхонь. Фахівці нашої компанії надають консультаційну допомогу покупцям при виконанні робіт, а також знаходять найкращі рішення у будь-яких ситуаціях.